Českobudějovická realitní kancelář

Postup prodeje nemovitostí

0.
Tržní analýza

Správné nastavení prodejní ceny je základ prodeje. Pokud bude cena příliš nízká, prodá se vaše nemovitost rychle, ale zbytečně levně a připravujete se o peníze.


více zde

1.
Nastavení spolupráce

Ještě, než dojde k přípravě nemovitosti a následné inzerci je potřeba, aby si makléř a majitel nastavili parametry spolupráce.

více zde

2.
Homestaging

Můžete si myslet, že jde o skrývání vad a nedostatků nemovitosti, ale tak tomu není. Naším hlavním cílem je, aby nemovitost oslovila co možná nejširší okruh potencionálních kupujících. Jedná se hlavně o prosvětlení interiéru, poukázaní na potenciál nemovitosti a probuzení příjemné atmosféry při pobytu v ní.


více zde

3.
Profi fotky

Necháme vaši nemovitost vystoupit z davu

více zde

4.
Videoprohlídka

Skoro jako byste tam sami byli


více zde

5.
3D půdorysy

Realisticky znázorněné ve 3D


více zde

6.
Vizualizace

Návrhy interiéru ve 3D


více zde

7.
Kompletace

Spuštění inzerce nemovitosti předchází velké množství „mravenčí práce“. U nás to funguje tak, že každá část přípravy má pevně stanovený termín, do kdy musí být hotova.


více zde

8.
Spuštění inzerce

Odprezentování vaší nemovitosti je alfou a omegou úspěšného prodeje, my jsme si toho vědomi a klademe na prezentaci velký důraz. Snažíme se jít z dobou a různými technologiemi.


více zde

9.
Kontrola, komunikace s majitelem a prohlídky

Jakmile je inzerce spuštěná, začíná pro nás období kontrol a analýz. Vše se týká měření zájmu o danou nemovitost. Chceme mít jistotu, že se nemovitost prodá za stanovenou cenu a to dostatečně rychle.


více zde

10.
PRODEJ!!!

A jetu finále, našli jsme vhodného kupce a jde se na prodej. Celým prodejem vás samozřejmě provedeme, necháme připravit smlouvy u právníka, zajistíme právní úschovu, potřebné materiály zaneseme na katastr atd.


více zde

REALITY V+V s.r.o.
Rudolfovská tř. 2010/1
37001 České Budějovice

IČ:28096762

REALITY V+V Holding s.r.o.
Rudolfovská tř. 2010/1
37001 České Budějovice

IČ:04303334

Kontaktujte nás:
+420 721 549 815
+420 724 296 705

Jsme také na Facebooku